Facebook

Instagram

YouTube

Spotyfi

Tylko Ty

Tylko Ty

 

Kim jesteście?

Płyta „POKOCHAJ JESZCZE RAZ” to zbiór 10 autorskich utworów o pragnieniach ludzkich serc. Jej twórcy stanowią grono przyjaciół, pracujących ze sobą od 2013 roku jako zespół “Tylko Ty” działający przy Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Od samego początku na muzycznej drodze prowadził ich kompozytor i dyrygent, Hubert Kowalski. Obecnie kroczą własnymi ścieżkami, wielbiąc Pana i wyrażając za pomocą muzyki wdzięczność dla ich patrona, św. Jana Pawła II. Poprzez czułe, wrażliwe dźwięki pragną nieść przesłanie o miłości.

 

Jakie macie marzenia i wizję?
Marzeniem zespołu jest przekonanie jak największej liczby osób do jednej, prostej myśli: jesteśmy stworzeni do tego, by kochać! Tylko zrozumienie i wiara w te słowa, mogą uzdolnić nas do doświadczenia prawdziwej miłości.

 

Wasze działania i projekty

„Czarna Madonna”: 

 

„Zbawienie przyszło przez krzyż”: https://www.youtube.com/watch?v=OJjQpCkhdn8

 

„Wszystko czego pragnę to Ty”: https://www.youtube.com/watch?v=NJS9rMoZb50 

Co umożliwiła Wam Fundacja Służąc Życiu?
Wsparcie, które nadeszło z ramienia Fundacji Służąc Życiu pozwoliło zespołowi „Tylko Ty” na częściowe sfinansowanie projektu płyty. Dzięki tak hojnej inwestycji - zakup 1500 płyt - oraz wiary w powodzenie projektu, muzycy są coraz bliżej wydania materiału. Z podekscytowaniem czekają na moment, w którym będą mogli głosić światu wieść o Bożym Królestwie!

 

   

Zobacz więcej!

 

 

 

 

Zobacz pozostałe projekty

Zobacz pozostałe projekty

SIEJEMY

Siejemy w ludzi i inspirujemy do rozwoju. Pomagamy odkryć, rozwinąć i ukierunkować własny potencjał.

POMNAŻAMY

Pomnażamy potencjał i tworzymy nowe możliwości dla wspólnot i kościołów, które chcą skorzystać ze wsparcia naszego zespołu.

  

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Logo FS Biale

 

 

Dane fundacji:

Fundacja Służąc Życiu

ul. Budowlana 7

86-200 Chełmno

tel: +48 601 282 893

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 in yb sp

 

Statut i władze fundacji | Polityka prywatności


Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane