Aleksandra i Jacek Kikowscy

Aleksandra i Jacek Kikowscy

Kim jesteście?

Ola: Cześć! Mam na imię Ola i jestem położną. Na co dzień pracuje w szpitalu towarzysząc kobietom przy narodzinach ich dzieci. Bardzo lubię muzykę – śpiewam i gram na pianinie, a także okazjonalnie tańczę, gdy nikt nie patrzy. To jaka jestem odkrywam dzięki Jezusowi. Nawróciłam się jako nastolatka podczas kursu do bierzmowania, choć od dziecka byłam wychowywana w wierze, to mając 15 lat Boga moich rodziców uznałam także jako mojego osobistego Boga. Od tego czasu uczę się jak żyć z Jezusem jako moim Panem. 

Jacek: Hej! Mam na imię Jacek. Gdybym miał opisać siebie w jednym zdaniu to powiedziałbym, że jestem studentem teologii, pracownikiem klubu „Trampolina”, liderem wspólnoty „SILOE” oraz coachem, a przede wszystkim chrześcijaninem. W przeciwieństwie do Oli, pierwszy raz o Bogu usłyszałem dopiero mając 17 lat. Odkryłem, że Jezus jest tym, który mnie kocha i chce mieć ze mną relacje na co dzień. W Nim odkrywam moje pasje i marzenia.

 

Jakie macie marzenia i wizję?
Nasze drogi na zawsze połączyły się w październiku 2020, kiedy wzięliśmy ślub. Jeszcze przed jego zawarciem modliliśmy i zastanawialiśmy się o naszą małżeńską misję, ponieważ wierzymy, że każdy z nas ma indywidualną misję, ale także Bóg powołuje nas do czegoś razem. W niezależnych momentach oboje zapragnęliśmy służyć liderom grup młodzieżowych.

 

Wasze działania i projekty

Pragniemy, aby przez bliskie relacje i wsparcie liderów jednoczyły się całe grupy młodzieżowe. Zależy nam na wspieraniu potencjału liderów grup młodzieżowych, wzmacnianiu działań istniejących grup młodzieżowych w Kościele, a także pomaganie w ich zakładaniu i początkowym funkcjonowaniu.

Poza naszymi działaniami na rzecz liderów grup młodzieżowych, służymy jako liderzy we wspólnocie charyzmatycznej SILOE oraz liderzy grupy młodzieżowej King’s Kids Zduńska Wola, a także należymy do grona osób odpowiedzialnych za klub młodzieżowy Trampolina w Zduńskiej Woli.

 

Co umożliwiła Wam Fundacja Służąc Życiu?
Fundacja Służąc Życiu wspiera nas w naszych działaniach – przygotowywaniach dla liderów, spotkań ewangelizacyjnych dla grup młodzieżowych, oraz organizowania potrzebnego wsparcia na rzecz młodych liderów.

 

 

Zobacz więcej!


 

 

 

 

siloe 152354228 3603371673108395 790525750491796362 n

Zobacz pozostałe osoby

Zobacz pozostałe projekty

SIEJEMY

Siejemy w ludzi i inspirujemy do rozwoju. Pomagamy odkryć, rozwinąć i ukierunkować własny potencjał.

JEDNOCZYMY

Jednoczymy społeczność chrześcijańską i wspieramy wartościowe projekty, które głoszą Ewangelię w różnorodnej postaci.

  

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Logo FS Biale

 

 

Dane fundacji:

Fundacja Służąc Życiu

ul. Dworcowa 15a

86-200 Chełmno

tel: +48 601 282 893

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Statut i władze fundacji | Polityka prywatności


Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane