Facebook

Instagram

YouTube

Spotyfi

MUW

MUW

 

Kim jesteś?

Nazywam się Marta Miłuńska, jestem założycielem i liderem Projektu Przebudzenie. Jestem muzykiem, wokalista i.. psychoterapeutą :) Od wielu lat uwielbiam Boga wszędzie gdzie mogę, prowadząc konferencje, warsztaty, modlitwy uwielbienia w różnych miastach w Polsce. Razem z Projektem Przebudzenie prowadzimy różne inicjatywy takie jak: poranne uwielbienia WAKEUP!, konferencję uwielbienia ZBUDUJ MI DOM oraz MUW.

 

Jakie masz marzenia i wizję?

Kilka lat temu miałam spotkanie z Bogiem, w czasie którego zrozumiałam, jak bardzo na Bożym sercu leży modlitwa UWIELBIENIA. Bóg pokazał mi, że w Starym i Nowym Testamencie cały czas, kolejne osoby były powoływane do tego, żeby przywrócić WŁAŚCIWY KULT BOGA.

Sam Jezus powiedział do Samarytanki: „Wierz Mi, kobieto, że nadchodzi godzina, kiedy ani na tej górze, ani w Jerozolimie nie będziecie czcili Ojca. Wy czcicie to, czego nie znacie, my czcimy to, co znamy, ponieważ zbawienie bierze początek od Żydów. Nadchodzi jednak godzina, owszem już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie, a takich to czcicieli chce mieć Ojciec. Bóg jest duchem; potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie (J 4, 21-24) ”

Uwierzyłam Bogu i od tamtej pory moim marzeniem się stało, aby zobaczyć w Polsce i na świecie jak kult Boga sprawowany jest w pełen zaangażowania i miłości sposób. Nie potrzebujemy pośredników, żeby przychodzić do Niego, bo przez ofiarę Chrystusa mamy do Niego bezpośredni dostęp.

Marzę o zarażonych pasją i oddaniem młodych liderach uwielbienia w Polsce, którzy są skupieni na NIM, nie na rozwijaniu swojej kariery. Kiedy ludzie przychodzą na nowo w swoim życiu do Boga, często nie wiedzą jak mieć z Nim bliską relację, modlitwa uwielbienia wspiera to spotkanie. Dzięki modlitwie uwielbienia, wierzący doświadczają bezpośredniego kontaktu ze Stwórcą, ale też uczą się poddawać Mu swoje życie, żyć w Jego łasce i pokoju. Modlitwa uwielbienia jest miejscem ogromnego działania Ducha Świętego.

Marzę o założeniu ogólnopolskiej proroczej szkoły uwielbienia, żeby na profesjonalnym poziomie uczyć oddawania Bogu chwały w muzyce i przez muzykę.

Niech tak się stanie! AMEN

 

Twoje działania i projekty

Projekt MUW!

Projekt został powołany przez Projekt Przebudzenie we współpracy z Apostolskim Ruchem Wiary jako multimedialna przestrzeń uwielbienia prowadzona przez młodzież i skierowana do młodzieży. MUW! odbywa się w formie comiesięcznych charyzmatycznych spotkań uwielbienia, w których bierze udział młodzież z całej POLSKI. Uczymy się, że modlitwa uwielbienia nie tworzą ludzie na SCENIE, uwielbienie BÓG tworzy MIĘDZY nami. Raz w miesiącu Projekt Przebudzenie razem z młodzieżowymi wspólnotami spotykają się na uwielbieniu. Modlitwa jest streamowana przez portale społecznościowe i na YouTube.


Projekt "Spotkania Liderów Uwielbienia"

Spotkania Liderów Uwielbienia to zaczyn, który wierzę, że będzie fundamentem do stworzenia regularnej charyzmatycznej SZKOŁY UWIELBIENIA. Obecnie projekt obejmuje grupę (23 osób) które posługują już we wspólnotach i są osobami odpowiedzialnymi za służbę muzyczną. Spotkania odbywają się w formie co miesięcznego nauczania, wspólnego uwielbienia, które prowadzą kolejno uczestnicy szkolenia.

Dodatkowym elementem szkolenia jest wakacyjne kilkudniowe szkolenie wakacyjne oraz indywidualny mentoring.

 

Przykładowy klip Projektu Przebudzenie: 

 

Co umożliwiła Ci Fundacja Służąc Życiu?

Fundacja Służąc Życiu umożliwia mi służbę Bogu. Pomimo tego, że jestem osobą świecką, kilka godzin w tygodniu mogę zrezygnować z pracy, żeby oddać się wspieraniu zespołów uwielbienia, mogę również osobiście wspierać liderów, którzy zaangażowani są w uwielbienie. W Polsce jest wiele osób, które zostały powołane przez Boga, aby odnawiać kult Boga tutaj na ziemi, przyciągać serca bliżej Jego serca. Dzięki Fundacji jestem mobilna do tego, żeby realizować inicjatywę MUW oraz spotkania liderów uwielbienia. Jestem bardzo wdzięczna za wsparcie, którego doświadczam.

 

 

   

Zobacz więcej!

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://sluzaczyciu.pl/projekty/jednoczymy/muw#sigProIda7286c76ed

Zobacz pozostałe projekty

Zobacz pozostałe projekty

SIEJEMY

Siejemy w ludzi i inspirujemy do rozwoju. Pomagamy odkryć, rozwinąć i ukierunkować własny potencjał.

POMNAŻAMY

Pomnażamy potencjał i tworzymy nowe możliwości dla wspólnot i kościołów, które chcą skorzystać ze wsparcia naszego zespołu.

  

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Logo FS Biale

 

 

Dane fundacji:

Fundacja Służąc Życiu

ul. Budowlana 7

86-200 Chełmno

tel: +48 601 282 893

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 in yb sp

 

Statut i władze fundacji | Polityka prywatności


Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane