Sowinsky

Sowinsky

 

Kim jesteście?

Fundacja SOWINSKY jest prowadzona przez małżeństwo Krzysztofa i Maję Sowińskich. Służy głoszeniu Ewangelii i Dobra, pochodzącego od Jedynego Ojca, na wszelkie możliwe sposoby. Jako małżeństwo Pan Bóg nas pobłogosławił wieloma talentami, które podporządkowaliśmy głoszeniu Jego Królestwa, które przychodzi. Główne obszary w których kultywujemy nasze działania to: 

  • ewangelizacja wyjazdowa - kiedy to odwiedzamy wszystkie miejsca, w których jest potrzeba głoszenia Słowa przez świeckich, a także formacyjna dla wspólnot. Głosiliśmy w rożnego rodzaju ośrodkach (poprawczych, więziennych, terapeutycznych), szkołach, parafiach, a także w ramach rożnego rodzaju eventów.
  • twórczość - muzyka uwielbienia (Maja Sowińska), ewangelizacyjna (Redhead Hero), felietony  i grafiki 
  • ewangelizacja w internecie przez kanał na YouTube (Podcast ,,Na Werandzie”, cykl #SłowonaNowo), Facebook i Instagram. Gościnnie tworzymy content na kanale Prowadzi mnie Jezus na YouTube. 
  • rozwój lokalnych wspólnot - służymy we wspólnocie Głos Pana i Young GPS w Skierniewicach. 

Wierzymy, że naszą misją jest pokazywanie wierzącym, że jako świeccy, posiadający rodzinę, dzieci, także możemy służyć Bogu i głosić Ewangelię w twórcze sposoby. Nawet na pełny etat!

 

Jakie macie marzenia i wizję?

Naszym celem jest inspirowanie do życia z Bogiem na maksa. Doświadczyliśmy Go jako kogoś, kto zupełnie zmienił nasze życie i wprowadził na drogę pełną wyzwań, ale też niesamowitych niespodzianek i ponadnaturalnego prowadzenia. Bóg kocha i troszczy się o każdego z nas! Chcielibyśmy widzieć młodzież i młodych dorosłych pełnych Bożego Ducha, który inspiruje do budowania głębokiej relacji z Bogiem, głoszenia i zmieniania zastanej rzeczywistości - na lepsze. Temu, wierzymy, służy nasza służba. 

Naszym marzeniem jest robić wszystko, co robimy na jak najwyższym poziomie i w jeszcze większej ilości. Chcielibyśmy, aby produkcje, które robimy, docierały do milionów, tak, aby chwała Boga była na ustach wszystkich! Marzymy też o stworzeniu miejsca do którego będziemy mogli zapraszać ludzi do odkrywania Boga, siebie i żywego Kościoła obecnego w drugim człowieku. Ekologiczne miejsce blisko natury, z miejscami noclegowymi, pełnoprawnym studiem do nagrań wideo, audio i live’ów modlitewnych... szum drzew, ptaków śpiew i Jego Duch! Marzymy o tym miejscu, bo w Kościele jest wielu świadków wiary, których głos warto usłyszeć i udostępnić szerszemu gronu.

 

Wasze działania i projekty


Nasze przykładowe projekty:

 

 

Co umożliwiła Wam Fundacja Służąc Życiu?
Przede wszystkim to, że w roku 2020 mieliśmy czym dojechać do miejsc, w których głosiliśmy Ewangelię. Dodatkowo mogliśmy dokupić kilka kluczowych elementów do wyposażenia, których używamy do naszej służby internetowej - dzięki czemu dzieci i młodzież (także i dorośli w przy innych okazjach), która słyszała Słowo od nas w ramach rekolekcji szkolnych, mogła je usłyszeć w dobrej jakości.

 

  

Zobacz więcej!

  

Zobacz pozostałe projekty

Zobacz pozostałe projekty

SIEJEMY

Siejemy w ludzi i inspirujemy do rozwoju. Pomagamy odkryć, rozwinąć i ukierunkować własny potencjał.

POMNAŻAMY

Pomnażamy potencjał i tworzymy nowe możliwości dla wspólnot i kościołów, które chcą skorzystać ze wsparcia naszego zespołu.

  

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Logo FS Biale

 

 

Dane fundacji:

Fundacja Służąc Życiu

ul. Dworcowa 15a

86-200 Chełmno

tel: +48 601 282 893

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Statut i władze fundacji | Polityka prywatności


Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane