Krzysztof Kacprowicz

Krzysztof Kacprowicz

 

Kim jesteś?
W wieku 17 lat przez spotkanie z żywym Bogiem, moje życie się zmieniło. Relacja z Chrystusem stała się codziennością, a niebo kierunkiem życia. Od tamtej pory służę talentami i umiejętnościami w kościele. Jestem absolwentem teologii i psychologii w zarządzaniu, każdy dzień traktuję jako możliwość nauczenia się nowych umiejętności. Rozpoczynając swoją drogę kariery między innymi w TVN i Canal + odkryłem pasję do pracy z ludźmi oraz produkcji video. 

 

Jakie masz marzenia i wizję?
Marzę o tym, żeby wszystkie wspólnoty i kościoły mogły docierać z przesłaniem Ewangelii do Polaków przez jakościowe i pełne głębi filmy video oraz livestreamy. Pragnę, aby to ludzie wierzący robili piękne i pełne dobrych treści filmy.

 

Twoje działania i projekty

Od 2014 roku współorganizuję sylwestrową konferencję POCZĄTEK, której wizją jest zachęcanie do pogłębianie relacji z Chrystusem głoszenie przesłania Ewangelii oraz wejście w nowy rok z uwielbieniem na ustach. Konferencja organizowana jest przez Fundację Młodzież dla Chrystusa, której jestem dyrektorem.

Moją pasją są ludzie oraz jedność kościoła i miłość do Niego. Pragnę, aby tak cenne przesłanie, jakim jest miłość Jezusa do ludzi, mogło docierać do domów Polaków przez ich tv, komputery i smartfony.

 

Co umożliwiła Ci Fundacja Służąc Życiu?
Dzięki Fundacji Służąc Życiu mogę przeszkolić osoby w dziedzinie produkcji video i livestream. Zbudować cały plan – jak nagrywać, co nagrywać i po co nagrywać.

 

 

Zobacz więcej!

 

 

Zobacz pozostałe osoby

Zobacz pozostałe projekty

SIEJEMY

Siejemy w ludzi i inspirujemy do rozwoju. Pomagamy odkryć, rozwinąć i ukierunkować własny potencjał.

JEDNOCZYMY

Jednoczymy społeczność chrześcijańską i wspieramy wartościowe projekty, które głoszą Ewangelię w różnorodnej postaci.

  

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Logo FS Biale

 

 

Dane fundacji:

Fundacja Służąc Życiu

ul. Dworcowa 15a

86-200 Chełmno

tel: +48 601 282 893

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Statut i władze fundacji | Polityka prywatności


Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane