Facebook

Instagram

YouTube

Spotyfi

Boży Pokój

Boży Pokój

 

Kim jesteście?

Jesteśmy wspólnotą, która powstała na początku 2018 roku w Wołominie, przy parafii św. Józefa Robotnika w Wołominie. Początkowo należeliśmy do Odnowy w Duchu Świętym. Po około roku podjęliśmy decyzję, aby stać się częścią Apostolskiego Ruchu Wiary. Otrzymaliśmy (grudzień 2019) zgodę i błogosławieństwo ks. proboszcza, ks. prowincjała zgromadzenia orionistów,  a także biskupa diecezjalnego Romualda Kamińskiego.

W naszych sercach jest ewangelizacji z mocą Bożą. Odkrywamy moc Bożą i uczymy jej wszystkich chętnych.

Prowadzimy uwielbienia cotygodniowe transmitowane na youtube na kanale Prowadzi Mnie Jezus. Raz w miesiącu w każdą ostatnią niedzielę miesiąca organizujemy Wieczór Chwały. Prowadzimy intensywną formację uczniowską dla członków wspólnoty i chętnych z różnych stron świata, z Europy, USA, Kanady.
 

Jacek Piotrowicz - mąż Oli, tata dwójki dzieci (Julci 4,5 l, Joelka 1,5l), przedsiębiorca, pasjonat wiary, lider wspólnoty Boży Pokój, współtwórca kanału Prowadzi Mnie Jezus razem z Robertem Skassą (jego rodzonym bratem).

Bóg bardzo intensywnie działa w moim życiu, którego początki były trudne. Jako niemowlę byłem zabrany rodzicom i do 5 roku życia wychowywałem się w domu dziecka w Puławach. Adoptowała mnie kochająca rodzina z północy Polski. Mocy Bożej doświadczyłem około 18 lat temu, na studiach w Lublinie, we wspólnocie charyzmatycznej. Pan uzdrowił moje wnętrze, zabrał pustkę, bezsens. Doświadczyłem wolności i radości życia nieustannie w sercu Ojca. Otrzymałem potężne doświadczenie miłości Bożej, która nie tylko zniwelowała moje braki, ale uzdolniła mnie do przekazywania innym Jego miłości i dobroci.

Wraz z Robertem i całym ośmiorgiem naszego rodzeństwa odnaleźliśmy się siedem lat temu. Bóg sprawił, że dzięki mojemu świadectwu nawrócił się Robert. Z czasem Pan postawił nas obok siebie w Wołominie i powołał do wspólnej służby dla Niego. Jesteśmy świadkami wielkich cudów i znaków Bożych, jak na przykład cudowne odrośnięcie wyciętego wcześniej jajnika i zniknięcie torbieli z drugiego jajnika u jednej kobiety. Liczne uzdrowienia z nowotworów, przeróżnych chorób, dolegliwości, uzdrowienie dwójki dzieci z padaczki - mamy potwierdzone medycznie, a niektóre tylko słownie. Pomimo naszej skromności i małości Duch Święty potwierdza głoszoną Ewangelię swoją mocą. Cieszymy się, że Pan jest tak dobry i codziennie doświadczamy Królestwa, które przyszło wraz z Jezusem!

 

Jakie macie marzenia i wizję?

Moim marzeniem, które się spełnia, jest ratowanie dusz od piekła, przyprowadzanie ich do kochającego Ojca i uczenie tego inne osoby. Pragnę, by wszyscy wierzący poznali moc i władzę jaką mają do dyspozycji w uczestnictwie w dziele zbawienia.

W przyszłości chcemy jako wspólnota założyć Centrum Ewangelizacyjne, w którym szkoła uczniostwa będzie działała wielopoziomowo, chcemy kanał YT (Prowadzi Mnie Jezus) rozwinąć w internetowy kanał telewizyjny, chcemy, aby w naszym centrum codziennie działał służba uzdrowienia i uwolnienia.

Nasza wizja oparta jest na słowach Jezusa, aby czynić uczniów (Mt 18, 19a).

 

Wasze działania i projekty

Moim działaniem jest ewangelizacja: Kurs Fundament, modlitwy o uzdrowienie, uwolnienie, formowanie grup wiary (aktualnie mamy 24 grupy wiary). 

Kurs Fundament - to ewangelizacja w mocy Ducha Świętego formująca uczniów Jezusa.

To kurs online, trwa 5 tygodni, bezpłatny, za pozwoleniem ks. proboszcza i przełożonych Apostolskiego Ruchu Wiary.

Informacje o Kursie Fundament: https://www.bozypokoj.pl/kurs-fundament-zaproszenie/

Zaproszenie na Kurs Fundament: 

 

Prowadzę Wspólnotę Boży Pokój, mamy spotkania co środę o 20:00, które transmitujemy w YT: https://bit.ly/3qm6NWK

Organizujemy także co miesiąc Wieczory Chwały w kościele parafialnym: https://bit.ly/3gKzrgX


Formacja w naszej wspólnocie to:

- Grupa Ładowania (4 bloki tematyczne: moc Boża w Słowie Bożym, modlitwa, sakramenty, charyzmaty).

- Kurs Fundament (5 tygodni i 5 tematów: miłość Boża, skandal Krzyża, Imię Jezusa, zwyciężanie diabła, nowe życie)

- Filar Wiary (około 22 tygodnie)

- Filar Uzdrowienia (około 30 tygodni)

- Filar Chwały Bożej (około 20 tygodni)

- Filar Misji (około 20 tygodni)

- Filar Miłości (około 20 tygodni).

- Filar Ładowania (powtórzenie początku, ale z nowymi, bardziej zaawansowanymi treściami).

W trakcie formacji kształtujemy serca gotowe do służby, oduczamy “konsumpcjonizmu kościelnego".

Finalnie doprowadzamy do zaangażowania się w pięcioraką służbę według (Ef 4, 11).

 

Co umożliwiła Wam Fundacja Służąc Życiu?

Dzięki wsparciu Fundacji Służąc Życiu mogę bez wyrzutów sumienia i uszczerbków finansowych służyć na 100 procent misji ewangelizacji. Bardzo dziękuję za wsparcie, na które nie zasługuję.

 

  

Zobacz więcej!

 

 

 

Zobacz pozostałe projekty

Zobacz pozostałe projekty

SIEJEMY

Siejemy w ludzi i inspirujemy do rozwoju. Pomagamy odkryć, rozwinąć i ukierunkować własny potencjał.

POMNAŻAMY

Pomnażamy potencjał i tworzymy nowe możliwości dla wspólnot i kościołów, które chcą skorzystać ze wsparcia naszego zespołu.

  

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Logo FS Biale

 

 

Dane fundacji:

Fundacja Służąc Życiu

ul. Budowlana 7

86-200 Chełmno

tel: +48 601 282 893

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 in yb sp

 

Statut i władze fundacji | Polityka prywatności


Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane