Facebook

Instagram

YouTube

Spotyfi

Biblioteka Ozdrowieńców

Biblioteka Ozdrowieńców

 

Kim jesteście?

“Biblioteka Ozdrowieńców” to projekt zorganizowany w ramach akcji “Zanurzeni w Miłości” przez Fundację Służąc Życiu, przy współpracy z Fundacją SMS z Nieba oraz wydawnictwem RTCK. Jego celem jest dostarczenie darmowych wartościowych książek dla pacjentów szpitali i innych placówek z całodobową opieką. 

Czas pobytu w szpitalu może być nie tylko czasem wychodzenia z choroby, ale też czasem rozwoju duchowego. Czasem w którym dobra książka pomoże na nowo odkrywać wartość osoby, odzyskać nadzieję i radość z życia - pomimo przeżywanych problemów, pomimo choroby.

Książki, które dystrybuujemy są nie tyle rozrywką co strawą duchową. Książki te będą dawały motywację, stawiały pytania, pokazywały, że jest nadzieja nawet wtedy, kiedy z perspektywy czysto ludzkiej wygląda, że jej już nie ma.

 

Dlaczego książki podczas pandemii gdy są inne potrzeby szpitali?
Ponieważ:
  1. Rozdawanie wartościowych książek jest stałym elementem działalności Fundacji
    Do tej pory rozdaliśmy pół miliona darmowych książek. Robiliśmy to w miejscach naszej działalności: na stadionach, spotkaniach na halach, w parafiach, spotkaniach młodzieży, podczas wielu inicjatyw, także podczas darmowej formacji w ramach prowadzonej przez nas Akademi Rozwoju Talentówhttps://rozwijajtalenty.pl/
    Tak naprawdę nie podejmujemy nowej inicjatywy, ale rozszerzamy miejsca rozdawania na placówki medyczne.

  2. Jest zapotrzebowanie
    Dostajemy wiele sygnałów o zapotrzebowaniu na dobre książki dla pacjentów placówek medycznych - zwłaszcza tam gdzie pacjenci spędzają wiele dni. Są to sygnały zarówno od osób związanych ze środowiskami szpitalnymi (pracownicy, kapelani) jak i od osób prywatnych.

 

Więcej o projekcie:
https://www.rtck.pl/maly-gest-a-leczy-czyli-biblioteka-ozdrowiencow/
https://www.zanurzeniwmilosci.pl/biblioteka

 

Wydawnictwo RTCK

Misją wydawnictwa RTCK (Rób to co kochasz) jest pomoc w rozwoju człowieka we wszystkich kluczowych sferach życia, zaczynając od osobistego powołania do świętości w życiu codziennym, przez życie rodzinne, zawodowe, a na społecznym kończąc. Misję tę realizujemy we współpracy z autorami audiokonferencji i książek wśród których są m.in. o. Adam Szustak, ks. Marek Dziewiecki, śp. ks. Piotr Pawlukiewicz czy Krzysztof Zanussi. 


Wraz z Fundacją Służąc Życiu udało nam się dotrzeć z naszymi tytułami do tysięcy odbiorców m.in. podczas spotkań ewangelizacyjnych, w czasie których uczestnicy otrzymywali nagrania audiokonferencji Marcina Zielińskiego czy też w ramach akcji „Biblioteka ozdrowieńców” (realizowanej wspólnie z Fundacją SMS z Nieba), której celem było dostarczenie wartościowych książek dla pacjentów szpitali i innych placówek z całodobową opieką.

 

Fundacja SMS z Nieba

W Fundacji SMS Z NIEBA przede wszystkim głosimy Jezusa!

Naszą misję realizujemy poprzez: rozpowszechnianie Słowa Bożego przy pomocy nowoczesnych środków multimedialnych; organizowanie spotkań, rekolekcji, konferencji, koncertów, sympozjów, warsztatów, szkoleń oraz kursów; rozdawanie dziesiątek tysięcy książek dla uczestników organizowanych spotkań; promowanie różnych inicjatyw o charakterze chrześcijańskim; prowadzenie wsparcia osób fizycznych i przedsiębiorstw w zakresie budowania wartości; przygotowujemy ewangelizatorów do posługi ewangelizacji.

Dzięki wsparciu Fundacji Służąc Życiu, prowadzimy akcję "Biblioteka Ozdrowieńców", w ramach której dostarczamy pacjentom szpitali wartościowe książki, które pomagają na nowo odkrywać wartość osoby, odzyskiwać nadzieję i radość z życia - pomimo przeżywanej choroby.

 

  

Zobacz więcej!

www

 

 

fundacja smsznieba  rtckclaimR 600px

Zobacz pozostałe projekty

Zobacz pozostałe projekty

SIEJEMY

Siejemy w ludzi i inspirujemy do rozwoju. Pomagamy odkryć, rozwinąć i ukierunkować własny potencjał.

POMNAŻAMY

Pomnażamy potencjał i tworzymy nowe możliwości dla wspólnot i kościołów, które chcą skorzystać ze wsparcia naszego zespołu.

  

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Logo FS Biale

 

 

Dane fundacji:

Fundacja Służąc Życiu

ul. Budowlana 7

86-200 Chełmno

tel: +48 601 282 893

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 in yb sp

 

Statut i władze fundacji | Polityka prywatności


Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane