Tato.net

Tato.net

 

Kim jesteście?

Program Inicjatywa Tato.Net został uruchomiony w 2004 roku w ramach Fundacji Cyryla i Metodego. Tato.Net to dziś wiodąca w Europie inicjatywa inspirująca mężczyzn do przeżywania ojcostwa jako pasji oraz najważniejszej kariery życia. Misją Tato.Net jest pomagać w kształtowaniu postawy świadomego i odpowiedzialnego ojcostwa wśród współczesnych mężczyzn.

Tato.Net jest powołane również do tego, by realizować inicjatywy i projekty adresowane do całych rodzin, tak aby budować rodziny silne obecnością ojca. Stanowi ponadto sieć współpracy organizacji oraz instytucji społecznych, którym przyświeca wartość promowania kultury odpowiedzialnego ojcostwa.

 

Jakie macie marzenia i wizję?

Każde dziecko dla właściwego rozwoju i szczęścia potrzebuje mamy i taty. Tato.Net istnieje, by spełnić największe marzenie milionów dzieci, które w XXI wieku dotkliwie cierpią z powodu braku ojcowskiej troski. Wszystkie działania Tato.Net wynikają z wizji ojcostwa, które potrzebuje być odkryte na nowo.

Nasze wartości:

  • Rodzina mocna obecnością ojca
  • Budowanie kultury odpowiedzialnego ojcostwa

 

Wasze działania i projekty
  • Serwis internetowy 
  • WarszTaty dla ojców, dla ojców i żon oraz dla ojców i dzieci
  • Sieć Ojcowskich Klubów
  • Kampanie społeczne, konferencje, seminaria i szkolenia adresowane do różnych odbiorców i podmiotów, w celu budzenia świadomości i upowszechniania wiedzy związanej z rolą ojca w rodzinie i społeczeństwie
  • Gromadzenie wiedzy i wydawanie publikacji dotyczących zagadnień ojcowskich

Misja: Pomagamy kształtować dobre postawy

Pomagamy w kształtowaniu postaw odpowiedzialnego ojcostwa. Inspirujemy mężczyzn do tworzenia osobistych Tato-Planów. Współpracujemy z organizacjami wpływającymi na kształt współczesnego ojcostwa w wymiarze indywidualnym i społecznym.

 

Co umożliwiła Wam Fundacja Służąc Życiu?
Jedną z naszych misji jest budowanie Ojcowskich Klubów. Są to działające lokalnie grupy ojców, dla których warsztaty Tato.Net to dopiero początek drogi. Każdy członek tworzy i realizuje indywidualny plan bycia coraz lepszym i spełnionym tatą. Zadaniem klubów jest budowanie środowiska wsparcia dla rozwoju ojców i ich rodzin. Dzięki fundacji Służąc Życiu możemy budować sieć takich klubów i rozwijać społeczność rodzin mocnych obecnością ojca.

 

  

Zobacz więcej!

fb   youtube  www

 

 

Zobacz pozostałe projekty

Zobacz pozostałe projekty

SIEJEMY

Siejemy w ludzi i inspirujemy do rozwoju. Pomagamy odkryć, rozwinąć i ukierunkować własny potencjał.

POMNAŻAMY

Pomnażamy potencjał i tworzymy nowe możliwości dla wspólnot i kościołów, które chcą skorzystać ze wsparcia naszego zespołu.

  

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Logo FS Biale

 

 

Dane fundacji:

Fundacja Służąc Życiu

ul. Dworcowa 15a

86-200 Chełmno

tel: +48 601 282 893

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Statut i władze fundacji | Polityka prywatności


Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane