Maciej Kalisiak

Maciej Kalisiak

 

Kim jesteś?

Doświadczyłem spotkania z Bogiem podczas swojego kursu do bierzmowania – w końcu doświadczyłem tego, że ten Bóg, o którym słyszałem od urodzenia, naprawdę jest, działa dzisiaj i zaprasza każdego z nas do bliskiej relacji. Od tamtej pory wzrastam we Wspólnocie Abba.

 

 

Jakie masz marzenia i wizję?

Marzę o tym, żeby każdy nastolatek w Polsce poznał Boga i żeby w każdej parafii była super działająca grupa młodzieżowa. Od kilku lat współprowadzę w Warszawie grupę młodzieżową Abba Youth, organizuję ewangelizacje w szkołach, wspieram prowadzenie kursów do bierzmowania oraz inne środowiska i inicjatywy młodzieżowe.

 

 

Twoje działania i projekty

Od 2019 roku współorganizuję Katolicką Konferencję Młodzieżową #STARTER, która na dwóch pierwszych edycja zgromadziła kilkaset młodych ludzi, chcących poznać lepiej Boga. Współtworzę także #STARTER Platformę, czyli przestrzeń z materiałami ewangelizacyjnymi i formacyjnymi dla nastolatków. Jednym z dostępnych tam filmików jest moje świadectwo:


 

Jestem autorem podręcznika formacyjnego dla nastolatków „Jak zamienić wodę w wino”, który przekazuje podstawy wiary w prosty i przystępny sposób. W planach mam stworzenie kolejnych podręczników. Zobacz więcej: wodawino.pl

 

Co umożliwiła Ci Fundacja Służąc Życiu?
Dzięki Fundacji „Służąc Życiu” mogę być zaangażowany w działania na rzecz ewangelizacji i formacji nastolatków na pełen etat.

 

 

Zobacz więcej!

fb  instagram  youtube  www 

 
 

 

 

logo starter

 logo abba

logo arw logo ay

Zobacz pozostałe osoby

Zobacz pozostałe projekty

SIEJEMY

Siejemy w ludzi i inspirujemy do rozwoju. Pomagamy odkryć, rozwinąć i ukierunkować własny potencjał.

JEDNOCZYMY

Jednoczymy społeczność chrześcijańską i wspieramy wartościowe projekty, które głoszą Ewangelię w różnorodnej postaci.

  

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Logo FS Biale

 

 

Dane fundacji:

Fundacja Służąc Życiu

ul. Dworcowa 15a

86-200 Chełmno

tel: +48 601 282 893

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Statut i władze fundacji | Polityka prywatności


Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane